Nasi Partnerzy

Z kim współpracujemy?

Dążąc do realizacji naszej misji nie zamykamy się na innych. Wręcz przeciwnie, staramy się współpracować na wielu płaszczyznach, wykorzystując w pracy potencjał naszych partnerów.

 

Pracuje z nami szeroka kadra doświadczonych specjalistów z dziedziny integracji społecznej, komunikacji korporacyjnej i politycznej oraz eksperci specjalizujący się w zagadnieniach gospodarczych i społecznych.

 

Współpracujemy z uznanymi autorytetami z terenu całego kraju, aby pracując
z nimi, móc się od nich uczyć i rozwijać własne kompetencje.

 

Duży nacisk w firmie kładziemy na rozwój osobisty wiedząc, że bezpośrednio przełoży się on na jakość świadczonych przez nas usług.

 

Na co dzień współpracujemy z szeroką kadrą ekspertów posiadających kierunkowe wykształcenie, doświadczenie dydaktyczne z renomowanych wyższych uczelni, a jednocześnie mają bogate doświadczenie praktyczne ze współpracy z instytucjami wdrażającymi programy unijne w Polsce oraz na co dzień uczestniczą w projektach doradczych, pozyskując środki dla przedsiębiorstw i samorządów. Wszyscy są specjalistami w swoich dziedzinach oraz znakomitymi pedagogami potrafiącymi w przyjemny i skuteczny sposób przekazać uczestnikom szkolenia wiedzę z zakresu tematycznego poruszanego na zajęciach.