O nas

Parę słów o nas

Jesteśmy firmą specjalizującą się we wdrażaniu zmian poprzez tworzenie i zarządzanie projektami społecznymi, rozwojem osobistym i zawodowym oraz działania Public Relations.
Nasza działalność skupia się na:
– pozyskiwaniu dotacji na społeczne i innowacyjne przedsięwzięcia
– kompleksowej realizacji projektów szkoleniowych i szkoleniowo-doradczych
– projektowaniu i wdrażaniu autorskich programów outplacementowych
– budowaniu relacji z otoczeniem poprzez narzędzia i kampanie PR
Realizujemy projekty dla liderów rynku prywatnego odpowiadając za nabywane kwalifikacje oraz proces restrukturyzacji. Szkolimy firmy i administrację państwową z praktycznych kompetencji i zarządzania innowacyjnymi zadaniami. Doradzamy klientom indywidualnym w budowaniu zawodowej ścieżki kariery. Kreujemy wizerunek firm tworząc elementy identyfikacji wizualnej.  Współpracujemy z instytucjami i samorządami na rzecz aktywnej integracji osób zagrożonych wykluczeniem społecznym.  Wspieramy stowarzyszenia i fundacje działające na rzecz wspólnego dobra pamiętając, że najważniejszy jest człowiek.
Posiadamy wpis do rejestru instytucji szkoleniowych prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz rejestru Agencji Zatrudnienia Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego.

 
Nasza Misja

Wspieranie szeroko rozumianej integracji i komunikacji wewnętrznej na bazie naszej wiedzy i doświadczenia. Koordynowanie działań na rzecz kreowania wizerunku oraz rozwoju osobistego i zawodowego naszych klientów.

Nasze zobowiązanie

Stałe dążenie do poprawy jakości naszych usług poprzez rozwój osobisty oraz poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań w naszej pracy.

W czym jesteśmy dobrzy

Pozyskiwanie dotacji
Autorskie programy outplacementowe
Public relations
Zarządzanie projektami
Consulting

Niektóre projekty

Posiadamy doświadczenie w realizacji projektów szkoleniowych skierowanych do zróżnicowanych odbiorców.

 

Klienci o nas:

… Polecamy współpracę ze specjalistami z Pro-Publico wszystkim, którzy zajmują się problematyką rynku pracy i szeroko pojętym outplacementem i poszukują profesjonalnych partnerów do realizacji tego typu projektów.
Firma Pro-Publico daje gwarancję, że zlecenie zostanie wykonane z najwyższą starannością i na najwyższym poziomie,

 

SKORZYSTAJ

Audyt wizerunkowy i marketingowy. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

UA-9868454-1