Polityka prywatności

Serdecznie witamy na stronie Pro-Publico.
Informujemy, że wszystkie dane zebrane podczas logowania na naszą stronę są chronione i w żadnym wypadku nie udostępniane podmiotom zewnętrznym.

 

Jakie dane są zbierane?

Podczas procesu rejestracji umożliwiającego korzystanie z Newslettera Pro-Publico, zbierane są podstawowe dane osobowe, takie jak Imię i Nazwisko, nazwa firmy oraz adres e-mail.
Dodatkowo, podczas każdej wizyty na stronie Pro-Publico, automatycznie pobierane są: adres IP komputera, typ przeglądarki oraz typ systemu operacyjnego.
Podczas kontaktu z nami przy użyciu formularzu kontaktowego w zakładce Kontakt pobierane są również dane osobowe: imię i nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu kontaktowego, jeśli dobrowolnie wpiszecie go w treści wiadomości, co pozwoli na szybszy kontakt z naszej strony.

 

Jak wykorzystywane będą Państwa dane?

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Państwu korzystania z Newslettera Pro-Publico, w którym prezentowane będą aktualne informacje o ofercie Pro-Publico oraz artykuły i poradniki dotyczące korzystania z funduszy unijnych.
Podanie adresu mailowego podczas rejestracji jest warunkiem koniecznym do otrzymywania w przyszłości elektronicznej korespondencji na ten adres.
Dane zbierane automatycznie podczas wizyty na stronie Pro-Publico mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej i/lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane o każdym użytkowniku.
Dane zbierane w trakcie korespondencji pomiędzy Państwem, a naszym serwisem będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa zapytanie.
W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Państwa dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.
W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

 

W jaki sposób Pro-Publico będzie kontaktować się z Państwem?

Każda osoba, która zarejestrowała się na stronie Pro-Publico i wyraziła zgodę na otrzymywanie Newslettera, będzie w odstępach czasowych otrzymywać na wskazany adres mailowy wiadomości zawierające ofertę Pro-Publico.
Istnieje także możliwość otrzymywania odpowiedzi na Państwa zapytanie zawarte w formularzu w zakładce Kontakt, bądź rozmowy telefonicznej w przypadku wyrażenia takich oczekiwań w w/w formularzu.

 

Zmiana danych osobowych

W przypadku zmiany Państwa adresu e-mail prosimy o przekazanie Pro-Publico aktualnego adresu e-mail przy użyciu formularza kontaktowego.

 

Cookies

Mechanizm Cookies nie jest wykorzystywany do pozyskiwania jakichkolwiek informacji o użytkownikach serwisu ani śledzenia ich nawigacji. Mechanizm ten stosujemy jedynie do zapamiętywania – na czas sesji – następujących parametrów:
• czy oglądana strona jest pierwszą stroną odwiedzoną w trakcie sesji,
• stan rozwinięcia menu w serwisie (aby użytkownik mógł zachować stan rozwinięcia menu przy przechodzeniu pomiędzy podstronami serwisu z innymi stronami informacyjnymi).
Po zakończeniu sesji (np. po przejściu do stron spoza domeny pro-publico.pl) zapisane informacje są usuwane.

 

Bezpieczeństwo danych

Ponieważ bezpieczeństwo Państwa danych osobowych jest dla nas kwestią priorytetową, komunikacja między Państwa komputerem, a naszym serwerem podczas przesyłania danych osobowych, jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer). Dodatkowo bazy danych Pro-Publico zabezpieczone są przed wglądem osób trzecich i maja do nich dostęp specjalnie upoważnieni pracownicy.

 

Odnośniki do innych stron

Strona Pro-Publico zawiera odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach, dlatego namawiamy, by po przejściu na inne strony, zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko serwisu pro-publico.pl.

 

Zmiana polityki prywatności

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie. Pragniemy podkreślić, że każdy użytkownik portalu może w każdym momencie wyrejestrować się z serwisu, wycofać swoje dane osobowe i zrezygnować z otrzymywania Newslettera.

 

Kontakt

Dane osobowe zbierane są przez: Pro-Publico, os. Teatralne 3 lok. 10, 31-945 Kraków, Polska

W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt korzystając z formularza kontaktowego na stronie kontaktowej.

UA-9868454-1